Info k akcím

Cena:

V ceně nejsou zahrnuty vlastní náklady, tj. náklady na dopravu, ubytování, stravování, pojištění apod. Naopak v ceně je zahrnuto půjčení chybějícího vybavení v omezené míře (dle dohody), odměna a náklady průvodce/instruktora a další náklady spojené s organizací akce nebo kurzu.

Storno:

V případě storna akce ze strany klienta je možné vrátit uhrazenou platbu jen ve výjimečných případech (např. nemoc). V případě storna z naší strany vám vrátíme obratem uhrazenou platbu a na další akci nebo náhradní termín vám poskytneme slevu.

Storno v průběhu akce:

Klient má kdykoli právo stornovat akci (ať již jsou důvody jakékoliv). Průvodce má možnost akci zkrátit / upravit program dle aktuálních podmínek, kondice, schopností účastníků apod. V těchto případech se uhrazená částka nevrací.

Platba:

Zašleme Vám mail s podrobnostmi k platbě nebo můžete akci zaplatit online kartou. Po uhrazení Vám zašleme fakturu s údaji, jež zadáte v objednávce. Akce se platí před zahájením akce / kurzu / túry.

Doprava:

Doprava na akce je vlastní, ovšem většinou je možnost spolujízdy.

Ubytování a jídlo:

Případné ubytování rezervujeme my, platí se individuálně na místě. V případě akcí v Alpách, kde je zajištěno ubytování na horských chatách je orientační cena 20 euro pro členy AV. Jídlo si opět každý platí sám. Na horských chatách v Alpách se cena polopenze pohybuje mezi 30 až 50 eury (snídaně a večeře).

Podobný program:

Máte zájem o podobný program? Nebo se Vám nehodí termín? Napište!

Další otázky:

Neváhejte nás kontaktovat!

Osobní údaje:

Vaše osobní údaje, která nám poskytnete budou použity pouze pro realizaci akce.

Kontakt:

Ondřej Brůha

Mail: ondrej.bruha@outlook.com
Tel.: +420 733 263 858

Obchodní informace:

Ondřej Brůha

IČO: 08219516

Všeobecné obchodní podmínky